The Kiev Major 2017. Онлайн трансляция квалификации турнира по Dota 2

С 10 по 13 марта проходят квалификации на турнир серии Major по Dota 2

The Kiev Major 2017. Онлайн трансляция квалификации турнира по Dota 2
С 10 по 13 марта проходят квалификации на турнир серии Major по Dota 2. Смотрите онлайн трансляциии.
Dota 2 RuHub 2:

Смотрите прямую трансляцию Dota2ruhub2 на www.twitch.tv

Dota 2 RuHub 3:

Смотрите прямую трансляцию Dota2ruhub3 на www.twitch.tv

Автор — Тарас Бортник, Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Germesus
    online
      Germesus, 12.03.2017 13:08
    -8
    От жеж хо.хли за.тра.хані не kiev ,a Kyiv чи у вас немає рідної мови тому ганьбите Україну гавкаючий будь-якою тільки б не мовою українців, щоб видохли виродки сраколизні.
    kvintua
    online
      kvintua, 12.03.2017 13:16
    +1
    Germesus, 12.03.2017 13:08
    От жеж хо.хли за.тра.хані не kiev ,a Kyiv чи у вас немає рідної мови тому ганьбите Україну гавкаючий будь-якою тільки б не мовою українців, щоб видохли виродки сраколизні.
    А вони тут до чого? Питання до організаторів будь ласка, коментатори цієї студії нічого не вирішують.
    Germesus
    online
      Germesus, 12.03.2017 13:35
    -6
    kvintua, 12.03.2017 13:16
    Germesus, 12.03.2017 13:08
    От жеж хо.хли за.тра.хані не kiev ,a Kyiv чи у вас немає рідної мови тому ганьбите Україну гавкаючий будь-якою тільки б не мовою українців, щоб видохли виродки сраколизні.

    А вони тут до чого? Питання до організаторів будь ласка, коментатори цієї студії нічого не вирішують.
    А організатори хто марсіяни? Чи може роботи з місяця? Особливо показує лічильник мінусів скільки є таких же істот як ті ,,організатори,,. Особисто тебе влаштовує такий стан речей?
    kvintua
    online
      kvintua, 12.03.2017 16:55
    +3
    Germesus, 12.03.2017 13:35
    kvintua, 12.03.2017 13:16
    Germesus, 12.03.2017 13:08 От жеж хо.хли за.тра.хані не kiev ,a Kyiv чи у вас немає рідної мови тому ганьбите Україну гавкаючий будь-якою тільки б не мовою українців, щоб видохли виродки сраколизні. А вони тут до чого? Питання до організаторів будь ласка, коментатори цієї студії нічого не вирішують.

    А організатори хто марсіяни? Чи може роботи з місяця? Особливо показує лічильник мінусів скільки є таких же істот як ті ,,організатори,,. Особисто тебе влаштовує такий стан речей?
    Ще раз. Студія, яка освітлює захід - лише одна з тих кого найняли. Офіційна назва - The Kiev Major. Всі питання до PGL - вони є підрядчиком-організатором.