XRON: «Батьки допомагали і позитивно ставилися до цього»

Чемпіон Quake World Championship 2017 зі Львова дав ексклюзивне інтерв'ю для Sport.ua

XRON: «Батьки допомагали і позитивно ставилися до цього»

Цієї неділі, у Даласі пройшов чемпіонат світу з нової гри у серії Quake - Quake World Championship 2017. Турнір проходив паралельно у двох форматах: дуелі та командні сутички. Переможцями серед колективів вийшла четвірка 2z - до складу якої увійшли 4 наймолодших учасників турніру, вони заробили . У дуельному етапі чемпіонство отримав білорус Микита Марчинський, на прізвисько clawz, який також входить до вищезгаданого колективу. Таким чином обидва чемпіонських титулів залишилися в активі команди 2z. Редакція Sport.ua взяла інтерв'ю у ідейного натхненника команди, українця - Дмитра «XRON» Сахарчука, в якому гравець розказав свої враження від чемпіонату, поділився подробицями підготовки до турніру і як батьки поставилися до кіберспортивного хобі хлопця. 

Які взагалі враження від турніру такого рівня? Чим здивував чемпіонат?
Тільки позитивні емоції. Дуже задоволений що отримав візу і загалом організація і масштаб чемпіонату залишив дуже приємне враження. 

Командою 2z ви здобули перше місце на чемпіонаті. Скажи будь ласка, хто був найбільш проблемним суперником? 
Головним конкурентом була команда NOTOFAST і на тренуваннях у нас з ними завжди були результати 50 на 50, але дуже задоволений, що в найважливіший момент ми зіграли краще. 

З дуелями в принципі зрозуміло - це свого роду шахи. Проте командні сутички набагато хаотичніші. Ви якось одне з одним координуєтесь, чи у вас є координатор - одна особа? 
Тут головне комунікація і командна робота, кожен дає максимальний обсяг інформації за рахунок якого ми вже приймаєм рішення і підстроюємся один під одного. У нас немає чіткого лідера. 



Як ви готувалися до турніру, розкажи будь ласка про ваш тренувальний процес. 
Кожного вечора тренування проти інших команд, по 4-6 годин. Неділя вихідний. 

Повертаючись до дуелей, у плей-офф ти зазнав поразки лише від свого ж товариша по команді - clawz. Що завадило тобі перемогти? Чи сильно ти засмутився, коли покинув дуелі? Якби на твоєму шляху був би не clawz, як би далеко ти зміг дійти? 
clawz - зараз найсильніший гравець в дуелі, тому він і виграв весь турнір. Я не сильно засмутився, бо пріорітет стояв на командну дисципліну. Якби суперником був би не clawz, були б дуже високі шанси на попадання в топ4, а далі було би видно. 

Хто тебе здивував з учасників турніру своїм виступом? З поганого боку і доброї сторони. 
clawz здивував з доброї сторони. Виступив на максимумі своїх можливостей. З поганого боку ніхто не запом'ятався.

Найбільш популярним героєм турніру стала Sorlag, а зброєю - шафт. Вони імбалансні чи залежить в першу чергу від виконання? 
Скоріш за все від виконання, але на високому рівні ці речі явно виглядають сильнішими ніж інші, тому буду чекати майбутніх патчів і змін. 

Ти представник молодого покоління Quake і ви здобули перемогу у командних сутичках в той час, коли clawz - у дуелях. Тим не менш, цьогорічний QuakeCon був майже повністю представлений "старою школою". Ваш результат показує що їх час вже пройшов? Чи вік не впливає на якість гри?
Не думаю, що вік впливає на якість гри. Поки що дуже мало нових гравців але приємно що ми бачимо більше нових імен. Думаю що в майбутньому залишиться так само багато представників старої школи. 

Як твої батьки і рідні ставилися до твого заняття, до цього турніру? 
До цього турніру (батьки)допомагали і позитивно ставилися до цього, думаю тепер підтримки буде тільки більше. 

Який взагалі потенціал у Квейку як у кіберспортивної дисципліни? Має шанси прижитися?
Думаю має шанси, все покаже час, поки що гра навіть офіційно не вийшла але вже показує себе з хорошої сторони. 

Чи не заважала вам, гравцям, така щільність ігор і малий проміжок між командними сутичками та дуелями? 
Мені навпаки здавалося, що дуже багато часу перерви і хотілося б поскоріше розпочати гру, бо завжди неприємно просто чекати.

Чи не думаєш ти що справжній фінал по накалу пристрастей був у матчі Кулера та Клавза?
Думаю що клавзу не було рівних на турнірі і гра з кулером була достатньо легкою, просто була неприємна поразка на першій карті.

До кінця року буде ще два турніри по Квейку. Чи не має якогось відчуття що вже всього досяг, після такої перемоги, чи хочеться ще?
Немає такого відчуття. Хочеться ще.

Чи формат турніру тебе влаштовує - Single Elimination?
Хотілося б бачити double elimination на майбутніх турнірах.

На що витратиш свої призові?
Поки що не знаю.

Автор — Тарас Бортник, Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Володимир Омельченко
    online
    +1
    Цікаво, дьоргання пісьок, теж зроблять видом спорту...
    Денис Соколовский
      Денис Соколовский, 30.08.2017 21:02
    +1
    Володимир Омельченко, 30.08.2017 18:33
    Цікаво, дьоргання пісьок, теж зроблять видом спорту...
    Тоді ти став би у ньому абсолютним чемпіоном світу
    Александр Королюк
      Александр Королюк, 30.08.2017 21:03
    0
    Володимир Омельченко, 30.08.2017 18:33
    Цікаво, дьоргання пісьок, теж зроблять видом спорту...
    А які можуть претензії? Ми живемо у вік високих технологій, де інтернетом нікого не здивуєш, а різні гаджети вже стали чимось звичним та частиною життя. Чим кібер спорт гірше тих же шахів? Чому шахи - це спорт, а "дьоргання пісьок", як ви виразились, не можна визнати спортом?
    kvintua
    online
      kvintua, 30.08.2017 23:07
    0
    Денис Соколовский, 30.08.2017 21:02
    Володимир Омельченко, 30.08.2017 18:33
    Цікаво, дьоргання пісьок, теж зроблять видом спорту...

    Тоді ти став би у ньому абсолютним чемпіоном світу
    чому кіберспорт - не спорт?
    desantnichek
    online
      desantnichek, 30.08.2017 23:42
    0
    Медленно тупеем и уходим из реальности - вот такой результат просиживания на стуле сутки напролет)
    Александр Королюк
      Александр Королюк, 31.08.2017 07:17
    +5
    desantnichek, 30.08.2017 23:42
    Медленно тупеем и уходим из реальности - вот такой результат просиживания на стуле сутки напролет)
    Очень жаль, что вы медленно тупеете и не способны развиваться вместе с развитием мира технологий
    kvintua
    online
      kvintua, 31.08.2017 09:19
    +1
    desantnichek, 30.08.2017 23:42
    Медленно тупеем и уходим из реальности - вот такой результат просиживания на стуле сутки напролет)
    4 години на день - це менше ніж більшість на роботі сидить)) вам би ліків.....від стереотипів))
    desantnichek
    online
      desantnichek, 31.08.2017 21:46
    +1
    Все кто минусует - это люди бездарно убивающие время за компом
    kvintua
    online
      kvintua, 31.08.2017 22:32
    -1
    desantnichek, 31.08.2017 21:46
    Все кто минусует - это люди бездарно убивающие время за компом
    Все, кто плюсует - бездарно просиживающие жизнь в офисе! gl hf bruh
    Elblanko
      Elblanko, 31.08.2017 23:02
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Александр Королюк, 30.08.2017 21:03
    Володимир Омельченко, 30.08.2017 18:33
    Цікаво, дьоргання пісьок, теж зроблять видом спорту...

    А які можуть претензії? Ми живемо у вік високих технологій, де інтернетом нікого не здивуєш, а різні гаджети вже стали чимось звичним та частиною життя. Чим кібер спорт гірше тих же шахів? Чому шахи - це спорт, а "дьоргання пісьок", як ви виразились, не можна визнати спортом?
    може тому що для гри у шахи потрібен інтелект, а для гри в стрельку, чи й то гірше в ДОТУ, прищі??? в мене однокласник полюбляє інтернет ігри. то хай його бог милує. воно таке затуркане, худе й криве. кіберспорт такий же спорт як і поїдання найгострішого перцю на швидкість чи кількість.
    Elblanko
      Elblanko, 31.08.2017 23:03
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    подивіться на очі того спортсмена... вам його не шкода?
    SrnaDario
    SrnaDario, 01.09.2017 11:19
    +2
    Elblanko, 31.08.2017 23:03
    подивіться на очі того спортсмена... вам його не шкода?

    Подивіться на коліна футболістів під кінець кар'єри, на роботу мозку боксерів і т.д. Всіх проф. спортсменів шкода, але вони отримують за своє здоров'я зазвичай велику грошову винагороду.
    kvintua
    online
      kvintua, 01.09.2017 14:16
    -3
    Elblanko, 31.08.2017 23:02
    Александр Королюк, 30.08.2017 21:03
    Володимир Омельченко, 30.08.2017 18:33 Цікаво, дьоргання пісьок, теж зроблять видом спорту... А які можуть претензії? Ми живемо у вік високих технологій, де інтернетом нікого не здивуєш, а різні гаджети вже стали чимось звичним та частиною життя. Чим кібер спорт гірше тих же шахів? Чому шахи - це спорт, а "дьоргання пісьок", як ви виразились, не можна визнати спортом?

    може тому що для гри у шахи потрібен інтелект, а для гри в стрельку, чи й то гірше в ДОТУ, прищі??? в мене однокласник полюбляє інтернет ігри. то хай його бог милує. воно таке затуркане, худе й криве. кіберспорт такий же спорт як і поїдання найгострішого перцю на швидкість чи кількість.

    Не знаю які прищі треба для гри в доту чи кс. Якщо у вас друг - дебілятко, що не вміє себе контролювати, то це його біда, а не кіберспорту. Кіберспорт - це дисципліна, тренування як професійні так і просто фізичні, це правильне харчування і обов'язково - змагання.
    А свої стереотипи - не несіть у коментарі, а несіть на цвинтар стереотипів.
    kvintua
    online
      kvintua, 01.09.2017 14:17
    -2
    Elblanko, 31.08.2017 23:02
    Александр Королюк, 30.08.2017 21:03
    Володимир Омельченко, 30.08.2017 18:33 Цікаво, дьоргання пісьок, теж зроблять видом спорту... А які можуть претензії? Ми живемо у вік високих технологій, де інтернетом нікого не здивуєш, а різні гаджети вже стали чимось звичним та частиною життя. Чим кібер спорт гірше тих же шахів? Чому шахи - це спорт, а "дьоргання пісьок", як ви виразились, не можна визнати спортом?
    може тому що для гри у шахи потрібен інтелект, а для гри в стрельку, чи й то гірше в ДОТУ, прищі??? в мене однокласник полюбляє інтернет ігри. то хай його бог милує. воно таке затуркане, худе й криве. кіберспорт такий же спорт як і поїдання найгострішого перцю на швидкість чи кількість.

    Подивись фотографії кіберспортсменів, як побачиш відвертих дрищів(крім Денді) - поклич, я хоч здивуюсь
    Володимир Омельченко
    online
    kvintua, 01.09.2017 14:16
    Elblanko, 31.08.2017 23:02
    Александр Королюк, 30.08.2017 21:03 Володимир Омельченко, 30.08.2017 18:33 Цікаво, дьоргання пісьок, теж зроблять видом спорту... А які можуть претензії? Ми живемо у вік високих технологій, де інтернетом нікого не здивуєш, а різні гаджети вже стали чимось звичним та частиною життя. Чим кібер спорт гірше тих же шахів? Чому шахи - це спорт, а "дьоргання пісьок", як ви виразились, не можна визнати спортом? може тому що для гри у шахи потрібен інтелект, а для гри в стрельку, чи й то гірше в ДОТУ, прищі??? в мене однокласник полюбляє інтернет ігри. то хай його бог милує. воно таке затуркане, худе й криве. кіберспорт такий же спорт як і поїдання найгострішого перцю на швидкість чи кількість.

    Не знаю які прищі треба для гри в доту чи кс. Якщо у вас друг - дебілятко, що не вміє себе контролювати, то це його біда, а не кіберспорту. Кіберспорт - це дисципліна, тренування як професійні так і просто фізичні, це правильне харчування і обов'язково - змагання. А свої стереотипи - не несіть у коментарі, а несіть на цвинтар стереотипів.